خسته نباشیدد“خسته نباشید” فیلم ساده و روانی است، فیلمی که بدون حضور سوپراستارهای پرزرق و برق سینما با طنزی ظریف و لهجه‌ای گرم و دلنشین بیننده را با خود همراه می سازد.

داستان “خسته نباشید” در گوشه‌ای از این سرزمین پهناور یعنی شهر کرمان و اطراف آن روایت می‌شود. مرتضی (حسام محمودی) مستخدم اخراجی یک هتل، تصمیم می گیرد به همراه حسین، پسرعمویش (فرزاد باقری) زوج جهانگردی را به کلوت ( بزرگترین شهر کلوخی دنیا ) ببرند. ماریا (غوغا بیات) و رومن (جلال فاطمی) زوج جهانگردی هستند که از کانادا به کرمان که زادگاه زن است آمده‌اند. ماریا تنها پسر خود را از دست داده است و دچار افسردگی و اندوه شده و برخلافش رومن شاد و سرحال و علاقه مند به دیدن طبیعت بخصوص قنات‌ها و کلوت‌های ایران است. این چهار نفر با هم همسفر می‌شوند و ماجرای داستان حول اتفاقاتی می گذرد که در این سفر رخ می دهد.MovieScenes (32)پیرمرد مقنی (یدالله شادمانی) یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی این فیلم و دیالوگ‌هایی که بین او و رومن در قنات رد و بدل می‌شود یکی از جذاب‌ترین صحنه های این فیلم است که به دور از هر گونه هجو و لودگی لبخند را بر لبان بیننده می‌نشاند.

فیلم “خسته نباشید” به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرائی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی را می توانید در تهران در سینماهای بهمن، پردیس زندگی، پردیس آزادی، سمرقند، فرهنگ، ماندانا، اریکه ایرانیان وانقلاب ببینید.

یکی از کارگردانان این فیلم گفته است اگر این فیلم را به دوستانتان معرفی کردید و آن‌ها هم دیدند و دوست نداشتند، بیایند ما پولشان را پس می‌دهیم. پس پیشنهاد می‌کنیم حتما این فیلم را ببینید!