پیشنهادها بخش جدیدی است که در سوشیال‌ مدیا راه‌اندازی شده است. بخشی که در آن پیشنادهای گوناگون ما به مخاطبان‌مان ارائه می‌شود. هرچه را که ما دوست داریم و از آن لذت می‌بریم به شما نیز پیشنهاد می‌دهیم تا شاید شما نیز به آن علاقه مند شوید. پس در این بخش با ما باشید و از زندگی جاری لذت ببرید. اینجا همه چیز وجود دارد!

eeeeeeeee

برای اولین پیشنهاد، سریال جذاب و دیدنی بریکینگ بد را پیشنهاد می‌کنیم. سریالی که هم‌اکنون در آی‌ام‌دی‌بی بیشترین امتیاز را (۹٫۵ از ۱۰) داراست. ۲۹ سپتامر امسال آخرین قسمت آن پخش شد و برخلاف سایر سریال‌ها پایان خوبی نیز داشت.

مجموعه تلویزیونی بریکینگ بد درام آمریکایی است که سازنده و تهیه‌کننده آن وینس گیلیگان می‌باشد. این مجموعه در شهر البوکرکی در ایالت نیومکزیکوی آمریکا ساخته و تهیه شده است. برکینگ بد داستان والتر وایت (بریان کرانستون) یک معلم شیمی زحمتکش یک دبیرستان است که در ابتدای داستان متوجه می‌شود که دارای سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تامین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پاول) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند.

این درحالی است که زمزمه‌هایی برای تمدید این سریال به گوش می‌رسد. مدیر عامل کمپانی دریم ورکز انیمیشن حاضر است برای ساخت هر قسمت جدید از مجموعه “برکینگ بد” ۲۵ میلیون دلار بپردازد. پیشنهاد اولیه جفری کاتزنبرگ، سه قسمت جدید (در مجموع ۱۸۰ دقیقه) بوده و این سه قسمت اضافی، از جایی آغاز می شود که سریال به پایان رسیده است.