ریپورتاژ پائیز همواره فصل متفاوتی بوده است و مهر ماه همواره ماه متفاوتی از فصل پائیز. مهرماه برای خیلی از ما پر است از خاطرات ، برگ های زرد، مداد های رنگی زنگ نقاشی و تحصیل. صحبت از تحصیل که میشود خاطرات انگار صف میکشند کنار هم، از معلم کلاس اول که گویی اسم اش تا آخر عمر در ذهن ما خواهد بود تا زنگ ورزش با آن انتظار ِیک هفته ای تا زمان رسیدن اش و زود تمام شدن اش، گویی انگار نبوده است. اشک هایی که ریخته شد از دوری پدر و مادر، و خندهایی که با هیچ کس تقسیم نکردیم شان. همه اینها و فراتر از آن سوژه جذابی است برای ثبت لحظه ها.

photo2-mehr

پاییز زمان مناسبی است تا برندها و کسب‌وکارها با شروع فصل جدید کمال بهره را از آن ببرند. بهره‌ای که امروز با ظهور شبکه‌های اجتماعی در این عرصه به چشم می‌خورد. برند تاژ، پس از برگزاری مسابقه موفق تاژبانو با موضوع تقدیر و قدرانی از مقام مادر و زن در فصل بهار، در قصل تابستان مسابقه موفق دیگری را با عنوان تاژستانه و با موضوع عکسبردای از محصولات تاژ برگزار نمود.

مهر مهربان عنوان مسابقه جدید برند تاژ است. در این کمپین عکاسی همچون مسابقه عکاسی تاژبانو الزامی برای حضور محصولات تاژ در مسابقه عکاسی وجود ندارد. متقاضیان برای حضور در این مسابقه میتواند با موضوع آغاز سال تحصیلی جدید و با محوریت مدرسه، دانشگاه ، همکلاسی، ذوق و شوق، ناراحتی، شادی، هیجان در دوبخش عکاسی (دوربین و موبایل) و یا طراحی (دستی یا فتومونتاژ) شرکت نمایند.

علاقه مندان به شرکت در این کمپین عکاسی که از تاریخ ۶ مهر آغاز شده است تا تاریخ ۵ آبان ۹۳ جهت ارسال آثار خود زمان خواهند داشت. جوایز این دوره شامل یک عدد دوربین عکاسی Canon EOS 600 و سه عدد تبلت ده اینچ سامسونگ میباشد که به برگزیده گان هیات داوری اهدا خواهد شد. همچنین برند تاژ جهت بالاترین رای مردمی (لایک) نیز یک عدد تبلت هفت اینچ سامسونگ در نظر گرفته است.

جهت اطلاع از نحوه شرکت در مسابقه و قوانین مرتبط با آن و مشاهد آتار ارسال شده میتوانید به وبلاگ برند تاژ مراجه کنید و یا به صفحه رسمی برند تاژ در اینستاگرام و فیسبوک  بپیوندید و آنرا دنبال کنید.