ریپورتاژ: امروز دیگر کمپین‌های تبلیغاتی تنها دیگر در رسانه‌های آنلاین و آفلاین دیده نمی‌شود، بلکه کمپین‌های مختلف وارد شبکه‌های اجتماعی شده‌اند. کمپین‌‌هایی که به دنبال مشارکت کاربران هستند تا خوشنامی را برای برند به وجود آورند به همین جهت بهترین مکان برای ایجاد کمپین‌هایی از این دست، شبکه‌های اجتماعی است.

در ایران تاکنون کمپین‌های مختلفی در شبکه‌های اجتماعی برگزار شده است. یکی از آنها کمپین برند تاژ است که اولین مسابقه این برند در شبکه‌های اجتماعی با نام #تاژبانو رقم خورد.

1

حال با شروع فصل تابستان، تاژ طرفداران خود را به شرکت در یک مسابقه دیگر دعوت کرده است. مسابقه جدید#تاژستانه نام دارد و شرکت کردن در آن عکاسی از محصولات تاژ با یکی از سوژه‌های کف، حباب و شستشو است. تاژستانه در ۳ دورۀ ۱۴ روزه برگزار می‌شود که تا به حال دو دوره از آن برگزار شده است و دورۀ سوم آن از ۱۱ مرداد لغایت ۲۵ مردادماه انجام می‌شود. یعنی تنها چند روز دیگر فرصت باقی است.

در هر دوره ۵ عدد تبلتِ سامسونگ به قید قرعه به شرکت کنندگان هدیه داده می‌شود که تا به حال ۱۰ تبلت به برندگان تعلق گرقته است. ولی جوایز مسابقه عکاسی تاژستانه به همین جا ختم نمی‌شود و در آخرین روز از دورۀ سوم، تمامی شرکت کنندگانِ هر سه دوره در قرعه‌کشی دیگری با جایزۀ دو عدد گوشی iPhone 5S Gold شرکت داده می‌شوند.

برند تاژ، شرکت در مسابقۀ عکاسی تاژستانه را از طریق‌های مختلفی برای راحتری طرفدارانش مهیا کرده است. شرکت کنندگان می‌توانند با آپلود عکس در سایت www.tagelife.com و یا انتشار عکس خود با هشتگ #تاژستانه در شبکه‌های اجتماعی تاژ در فیسبوک و یا لنزوردر این مسابقه شرکت کنند.

یکی از نقاط قوت این مسابقه در این موضوع است که در هنگام قرعه‌کشی تعداد لایک‌های هر عکس شمارش میشود و به همان تعداد تا سقف ۱۰۰۰ بار، به شانس شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی افزوده می‌شود و از آنجایی که هر شخص تنها مجاز به ارسال یک عکس در هر دوره می‌باشد می‌تواند با ارسال عکس‌های خلاقانه‌تر، شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهد. توضیحات کامل تر، شرایط و قوانین شرکت در مسابقه به طور کامل در اینجا توضیح داده شده است.

در نهایت نیز ۱۵ عدد تبلت ۷ اینچ سامسونگ و ۲ عدد گوشی آیفون iPhone 5S طلایی در مراسمی ویژه در محلِ شرکت به برندگان اهدا می‌گردد. جهت مشاهده عکس‌های شرکت‌کنندگان و برندگان  در دو دورۀ گذشته اینجا کلیک نمایید.

برند تاژ حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارد که میتوانید اخبار، مسابقات و اطلاعات مفید و کاربری درحوزه پاکیزگی و شستشو مرتبط با این برند را از طریق شبکه های زیر دنبال کنید :

صفحه رسمی برند تاژ در فیسبوک

صفحه رسمی برند تاژ در اینستاگرام

صغحه رسمی برند تاژ در توئیتر

صفحه رسمی برند تاژ در گوگل پلاس

صفحه رسمی برند تاژ در لنزر

صفحه رسمی برند تاژ لینکدین

گفتنی است، تاژ یکی از برندهای محبوب محصولات شوینده در ایران است که از سال ۱۳۶۷ با شعار «همیشه کیفیت، همیشه تاژ» فعالیت خود را آغاز کرده است.