1452420_452482214888477_5973912259329813377_n

در سال‌های اخیر مفاهیم جدیدی نظیر سرمایه انسانی، سرمایه فکری-دانشی و اجتماعی-روانشناختی، جایگزین مفهوم منابع انسانی شده‌اند. این موضوع نشان از توجه روزافزون مدیران به بهبود جایگاه و تاثیرگزاری انسان‌ها در تعاملات درون و برون سازمانی دارد.

برخلاف روش‌های تجویزی و تحلیلی نظریه‌پردازان معاصر که با استمرار در بکارگیری و جایگزینی سیستم‌های ماشین‌محور-رباتیک در تصمیم‌گیری و نقش‎‌آفرینی خرد و کلان، جایگاه و نقش انسان‌ها را روزبه‌روز کمرنگ‌تر از گذشته پیش‌بینی می‌کردند، ویژگی منحصربه‌فرد بشری به نام «خلاقیت» ، به عنصری راهگشا و بنیادی در ساختار سازمان‌های هزاره‌ی سوم و کلید حل بحران‌های خاص دوران معاصر تبدیل گشته‌است.

همایش نوآوری سازمان با حضور اساتید و سخنرانان شناخته شده ایرانی و خارجی این حوزه در تاریخ ۱‍۱ خرداد ماه جاری برگزار خواهد شد.

با شرکت در این نشست با تکنیکهای بداهه‌ی کاربردی، تصمیم‌گیری در محیط متلاطم و بداهه‌ی خلاق در مذاکرات آشنا می‌شوید؛ و نقش انسان به‌عنوان محور خلاقیت در سازمان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

برای ثبت نام در «همایش نوآوری سازمانی» فرصت زیادی باقی نمانده است. شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس در همایش ثبت نام کرده و برنامه برگزاری این همایش را نیز مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت همایش مراجعه کنید.