نخستین سریال اینترنتی ایران فردا ۱۰ آبان ماه ساعت صفر دقیقه بامداد (ساعت ۲۴ امشب) از طریق وب سایت ۳rial.tv به طور رایگان در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد.

فصل نخست این سریال در ۱۰ قسمت ۹ دقیقه‌ای  طراحی شده که هر هفته ۲ قسمت در روزهای یکشنبه و چهارشنبه‌ها بارگذاری می‌شود. این سریال به موضوع جوانان و اینترنت پرداخته و با ژانر پلیسی جاسوسی؛ ماجرایی پر کش و قوس را برای بینندگان بازگو می‌کند.

وب‌سایت این سریال، از ابتدا ی آبان ماه سال جاری راه اندازی شده و به همراه دانلود رایگان این مجموعه بخش‌های گوناگونی همچون پشت صحنه، عکس، اخبار، نظرسنجی، مسابقه و مصاحبه آنلاین را برای علاقمندان فراهم کرده است.

در یاداشت کوتاه درباره داستان این سریال می‌گوید، مهرنوش دختری جوان و فعال در اینترنت است که مورد هک و اخاذی قرار گرفته و از دوست خود بهار کمک می‌خواهد، بهار که برنده مدال طلای المپیاد کامپیوتر است تلاشی را برای باز پس گیری اطلاعات مهرنوش آغاز می‌کند که به ماجرایی پیچیده می‌انجامد.

این سریال به عنوان نخستین سریال فضای اینترنتی ایران، توسط موسسه سینمایی بهاران و با همکاری موسسه فرهنگی رسانه‌ای آفتاب تولید شده است. آنوس آن را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.