محمود واعظی، وزیر ارتباطات گفت: فردا شنبه بین ساعت ۱۳ تا ۱۴ به صورت آنلاین اولین ارتباط و تماس خود را با مردم از طریق شبکه‌های اجتماعی داخلی خواهم داشت و در واقع این اولین آزمایشی است که اگر خوب جواب دهد از رئیس‌جمهور نیز درخواست می‌کنم عضو شود.

واعظی

سوشیال مدیا – وی روز گذشته در حاشیه افتتاحیه الکامپ در نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طبق گفته خودتان قرار است از هفته آینده عضو شبکه‌های اجتماعی داخلی شوید آیا ممکن است که بگویید در گام اول با کدام شبکه پیش خواهید رفت؟ گفت: بین شبکه‌های اجتماعی نمی‌توان تفاوت قائل شد اما در گام اول عضویت خود را در ۴ یا ۵ شبکه داخلی خواهم داشت و بسته به اقبالی که هر کدام از این شبکه‌ها داشته باشند عضویت خود را در یکی از آنها ادامه خواهم داد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت: شنبه هفته آینده بین ساعت ۱۳ تا ۱۴ به صورت آنلاین اولین ارتباط و تماس خود را با مردم از این طریق خواهم داشت و در واقع این اولین آزمایشی است که اگر خوب جواب دهد از رئیس‌جمهور نیز درخواست می‌کنم تا در این شبکه اجتماعی عضو شود و به شکل آنلاین با مردم در ارتباط باشد.
واعظی درباره فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی خارجی نیز عنوان کرد: موضوع فیلترینگ در اختیار این وزارتخانه نیست اما ما یکی از اعضای ۱۳ گانه کمیته مصادیق محتوای مجرمانه که زیرمجموعه قوه قضاییه است هستیم و امیدواریم که بتوانیم رویه‌ای را در نظر بگیریم تا مردم از شبکه‌های اجتماعی سالم بتوانند نهایت استفاده را ببرند.

منبع