امام جمعه مشهد گفت: من با حمله رسانه‌ها و افراد مختلف جا نمی‌زنم و همچنان سر جایم ایستاده‌ام و می‌گویم شبکه‌های اجتماعی و ماهواره بایستی کنترل و یا ممنوع شوند.

امام جمعه مشهد علم الهدیبه گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز و در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد، اظهار کرد: بار دیگر تذکر می‌دهم ما در مقام تضعیف دولت نیستیم چرا که این کار درستی نیست و اینها کارگزاران نظام هستند.
امام جمعه مشهد در ادامه تأکید کرد: اما این به آن معنا نیست که ما پرچم پاسداری را کنار بگذاریم، چرا که باید در عرصه پاسداری از انقلاب همچنان ایستاد.
علم‌الهدی افزود: من با حمله رسانه‌ها و افراد مختلف جا نمی‌زنم و همچنان سر جایم ایستاده‌ام و می‌گویم شبکه‌های اجتماعی و ماهواره بایستی کنترل و یا ممنوع شوند.
وی با اشاره به شبکه‌های اجتماعی بیان کرد: صاحب فیس‌بوک یک صهیونیست است و صیهونیست‌ها بی‌دلیل میلیاردها دلار پول برای یک شبکه اجتماعی پرداخت نمی‌کنند اما این شبکه اجتماعی کارش دشمنی با پیغمبر است.
خطیب جمعه مشهد با تأکید بر اینکه ما قصد تضعیف کسی را نداریم، ادامه داد: این درست نیست حرف‌هایی که زمانی ادبیات کسانی بود که قصد داشتند یک عده بی‌دین را دور هم جمع کنند و جریان فتنه را به‌وجود بیاورند و شعار «نه غزه نه لبنان» سر بدهند را به زبان بیاوریم.
وی با اشاره به جمله‌ای که «نمی‌خواهیم با شلاق مردم را به بهشت ببریم» اظهار کرد: این جمله درست نیست چرا که اصلاً مسیر فطری انسان‌ها بهشت است و اگر انسان‌ها با مسیر فطری خودشان حرکت کنند حتما به بهشت می‌روند.
علم‌الهدی به مبعث خاتم پیامبران نیز اشاره کرد و افزود: کار پیامبر(ص) هم مبارزه با کسانی بود که قصد جلوگیری از رفتن مردم به بهشت را داشتند. شلاق که سهل است با همه قدرت جلوی کسانی که قصد دارند جلوی بهشت رفتن مردم را بگیرند خواهیم ایستاد.
وی خطاب به برخی از افراد که می‌گویند زمان رسانه‌های تک صدایی گذشته است، گفت: باید به آنها گفت این حرف را برای چه کسانی می‌زنید مگر بی‌بی‌سی و تایمز تک صدا نیستند؟