نشست تخصصی مدیریت فیلترینگ شبکه‌‏های اجتماعی موبایل با حضور کارشناسان و صاحبنظران در روز دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نشست تخصصی مدیریت فیلترینگ شبکه‏‌های اجتماعی موبایل ضمن تشریح مدیریت فیلترینگ و ضرورت­ آن در ایران، ظرفیت‌­ها و چالش­‌های شبکه‌‏های اجتماعی موبایل و چگونگی نظارت بر آنها تبیین خواهد شد.

نحوه نظارت صحیح شبکه‌‏های اجتماعی موبایل و برنامه‌­ریزی در این زمینه از دیدگاه نمایندگان مجلس، اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، اساتید دانشگاه و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیح داده خواهد شد و در انتها به پرسش‏‌های حاضران پاسخ داده خواهد شد.

سخنرانان نشست عبارتند از : رمضانعلی سبحانی‌‏فر، و محمدعلی اسفنانی (نمایندگان مجلس شورای اسلامی)،حسن نجفی سولاری‌، مشاور وزیر ارشاد و مدرس دانشگاه امام صادق، دکتر امیر عبدالرضا سپنجی، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و علی حاجی‏ محمدی، مدیر گروه مطالعات ارتباطی و رسانه ‌های جدید.

فیلترینگ، بایدها و نبایدها،ضرورت فیلترینگ در ایران،شبکه‌‏های اجتماعی موبایلی، ظرفیت­ها و چالش‏ها،ضرورت فیلترینگ شبکه‏های اجتماعی موبایل و مسائل پیش رو و نحوه مدیریت صحیح شبکه‏های اجتماعی موبایل و برنامه­ریزی در این زمینه از جمله مباحث مطرح شده در این نشست خواهد بود.

این نشست، روز دوشنبه۱۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ الی ۱۷ در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود. از پژوهشگران و صاحبنظران حوزه رسانه دعوت شده در این نشست حضور یابند.

نشانی پژوهشگاه: تهران، خیابان ولیعصر‌عج، پایین‌تر از میدان ولیعصرعج، ابتدای خیابان دمشق، شماره ۹، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.