صبح امروز در جریان حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت در حرم مطهر امام خمینی(ره) که همزمان با دومین روز از دهه فجر انجام شد، شبکه مجازی «آستان» افتتاح شد. این درحالیست که آستان یک سایت اطلاع رسانی است تا یک شبکه مجازی!

astaan سوشیال مدیا – این شبکه مجازی که با حضور حسن روحانی و سیدحسن خمینی رونمایی شد، به منظور اطلاع‌رسانی در خصوص اخبار مختلف مربوط به کشور و نیز برنامه‌های آستان مطهر امام خمینی(ره) راه‌اندازی شده است.

به گزارش آستان، دکتر حسن روحانی ضمن بازدید، از روند شکل گیری و مراحل مختلف راه اندازی شبکه مجازی آستان و ابراز خرسندی از این اقدام، توسط معاونت فرهنگی آستان مقدس امام خمینی (س) افزود: اندیشه های حضرت امام (س) مثل یک دریای وسیع و عمیق است که می بایست با ابزار مختلف به نشر اندیشه های ایشان پرداخته شود.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد : شبکه مجازی آستان هم می تواند در این راستا گام های بلند و محکمی بردارد . رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت : یکی از بهترین ابزار برای نشر هر چه بیشتر اندیشه های حضرت امام (س) حضور در فضای مجازی است که امیدواریم این شبکه بتواند این رسالت را به خوبی به انجام برساند.

این سایت خبری وابسته به معاونت فرهنگی آستان مقدس امام خمینی(ره)، به آدرس www.astaan.ir کار خود را آغاز کرده است.