در عصر اپلیکیشن‌های رنگارنگ دنیای تکنولوژی و وب، اپلیکیشنی که در میان کاربرانش برای فعالیت‌های ورزشی ایجاد انگیزه کند، مطمئنا جذابیت‌های خاص خود را خواهد داشت. انجام یک فعالیت ورزشی مستمر مانند دویدن یا پیاده‌روی در یک بازه زمانی طولانی شاید کار آسانی نباشد. سختی کار در این میان می‌تواند نداشتن انگیزه کافی باشد؛ انگیزه که مهم‌ترین عامل ادامه یک فعالیت طولانی‌مدت ورزشی است. انگیزه‌ای که شاید یک اپلیکیشن تلفن‌همراه بتواند آن را برای ما به ارمغان بیاورد!

نایک پلاس
اپلیکیشن نایک‌پلاس(+Nike)  محصول رسمی شرکت معروف نایک، یکی از همین اپلیکیشن‌هاست که به شما این اجازه را می‌دهد با دعوت دوستان خود، شاهد فعالیت‌های ورزشی آنها باشید و اگر مایل بودید می‌توانید با آنها حول فعالیت‌های ورزشی‌تان مسابقه دهید. این اپلیکیشن بدون نیاز به هیچ سنسور فیزیکی‌ای تنها به وسیله GPS و شتاب‌سنج تلفن‌همراه مسیری را که طی می‌کنید ضبط کرده و روی نقشه به شما نشان می‌دهد؛ شما تنها نیاز دارید گوشی‌تان را همراه خود داشته باشید و شروع به حرکت کنید. این اپلیکیشن همچنین میزان کالری‌ای که در طول مسیر خود سوزانده‌اید به شما نشان می‌دهد.
نایک‌پلاس تمام اطلاعات کاربرانش را در سایت nikeplus.com ذخیره می‌کند، از همین‌رو این امکان را به شما می‌دهد تا فعالیت‌ها و پیشرفت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک یا توییتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید و این شانس را به شما می‌دهد تا افراد دیگری را نیز با خود همراه کنید.
یکی دیگر از امکانات جالب این اپلیکیشن، قابلیت
گوش دادن همزمان آهنگ‌های موردعلاقه خود هنگام دویدن است. به این وسیله شما می‌توانید تجربه لذتبخش‌تری از دویدن خود داشته باشید.
شما با مراجعه به سایت nikeplus می‌توانید این اپلیکیشن رایگان را برای پلت‌فرم‌های محبوب اندروید و آی‌او‌اس دانلود کرده و با ساختن حساب کاربری خود یک حس جدید را از فعالیت‌ ورزشی‌تان تجربه کنید.

پ.ن:این مطلب در صفحه رسانه‌های اجتماعی امروز روزنامه شهروند منتشر شده است.