چندوقتی است که رسانه‌های اجتماعی از حالت فردی به جمعی تبدیل شده است و به صورت تیمی تولید محتوا در آن صورت می‌گیرد. جهت توسعه گروهی و افزایش تولید محتوا به این نتیجه رسیده ایم تا نویسندگان میهمان بیشتری را همکار خود کنیم. تا کیفیت و کمیت رسانه‌های اجتماعی در کنار هم گسترش یابد.

Untitled-1

شرایط نویسنده میهمان در رسانه های اجتماعی:

۱- علاقه، علاقه و بازهم علاقه

۲- آشنایی متوسط یا بهتر آنکه تسلط به زبان انگلیسی

۳- قدرت جستجو و ویرایش ابتدایی عکس و محتوا

۴- وقت نوشتن (تداوم در نوشتن)

برای درک بهتر رسانه‌های اجتماعی و دامنه مطلب نوشتن در آن پیشنهاد می‌کنم این مطلب انواع رسانه‌های اجتماعی را بخوانید. تا دامنه نوشتن در آن را درک کنید. البته نگاهی به دسته بندی های اصلی (شبکه‌های اجتماعی، ارتباطات آنلاین، کسب‌وکار، معرفی و چندرسانه‌ای) بیاندازید، کاملا رویکرد محتوایی مارا درک خواهید کرد. البته برای کمک به نویسندگان در ابتدا سوژه‌ها از طرف ما ارسال می‌شود.

برای شروع به عنوان مثال برای مطالب تحلیلی و آموزشی این مطلب را بخوانید.

برای مطالب آموزشی به عنوان مثال اینستاگرام چگونه کار می‌کند. بسیار علاقه مندیم که برای هر رسانه اجتماعی (توییتر، فیس‌بوک و غیره پست‌های این چنینی داشته باشیم).

جهت ترجمه مطلب نیز پست‌های این چنینی را می‌پسندیم.

اینجا لازم است از وحید ابوالحسنی نژاد، آمنه رضا و عباس ملک حسینی که در کنار ما بودند و هستند تشکر کنم. کافی است، علاقه خود را با ایمیل oftadeh@socialmedia.ir در میان بگذارید تا باب همکاری باز شود.