شاید کمتر کسی باشد که به فکر راه اندازی کسب و کار شخصی نباشد! البته باید اصلاح کنم کسب و کار (business) دامنه گسترده ای دارد و تعمیم آن به وب برای پیاده سازی شاید منطقی نباشد!

اینجاست که در دنیا حرف از شروع یک استارتاپ (Startup) به میان می آید! استارتاپ همانطور که قبلتر در مطلب استارتاپ چیست؟ توضیح دادم، عموما به شرکت های نوپایی گفته می شوند که در فاز تحقیق و توسعه بازار هستند و اکثرا این شرکت ها با فناوری رشد و توسعه پیدا می کنند.

اما مهمترین نکته اینجاست که چگونه یک استارتاپ راه اندازی کنیم؟ اصولا افراد زیادی ایده های بیشماری در ذهن دارند و برخی از آنها به دنبال اجرائی کردن ایده هایشان هستند. اینجاست که باید در استارتاپ ویکند شرکت کرد!

استارتاپ ویکند چیست؟

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در انتهای یک هفته برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا انتهای هفته طی ۵۴ ساعت پروژه هایی را آماده نمایند.

 استارتاپ ویکند تهران

این برنامه برای اولین بار در کشور در تاریخ ۱۵ الی ۱۷ شهریور ۹۱ در تهران برگزار خواهد شد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر وب سایت اصلی استارتاپ ویکند تهران بروید.

بنده نیز در کنار دوستانم افتخار مربی گری در این رویداد بین المللی را دارم تا بتوانیم تجربیاتمان هرچند کم را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.